Nabídněte svůj vysloužilý elektrosportřebič do sbírky Národního techncikého muzea. Tradiční akce se koná online prostřednictvím události na Facebooku NTM, a to během pátku 13., soboty 14. a neděle 15. 10. u příležitosti Mezinárodního dne odpadu, který připadá na 14.10.

Jak se zúčastnit?
Na zeď události nebo do komentářů pod příspěvky sdílejte s hashtagem #recyklacnivikend svoji fotografii s elektrospotřebičem, který byste chtěli nabídnout do sbírek Národního technického muzea.
Kurátorka NTM Lucie Střechová nabízený předmět posoudí. V případě, že se bude hodit do muzejních sbírek, sdělí vám další postup. V případě, že předmět nebude vhodný pro muzeum, Jan Marxt vám poradí jak spotřebič ekologicky zlikvidovat.

Naši odborníci, kurátorka sbírky Technika v domácnosti Lucie Střechová a zástupce Elektrowinu Jan Marxt, budou k dispozici online po dobu dvou dnů vždy v těchto časech:
PÁTEK 13. 10. | 9:30–12:30 a 13:30–16:30
SOBOTA 14. 10. | 9:30–12:30 a 13:30–16:30
NEDĚLE 15. 10. | Nabídky došlé v rámci akce během neděle budou posouzeny následující pracovní den, tedy v pondělí.

Každý účastník, který pošle své foto s daným předmětem, obdrží od Národního technického muzea poukaz na slevu v hodnotě 180 Kč na vstup do muzea. Pokud se zúčastníte, nezapoměňte nám do soukromé zprávy zaslat vaši e-mailovou adresu, na kterou obdržíte elektronický poukaz.

Kompletní pravidla nalezene na www.muzejnirecyklace.cz

Akci pořádá Národní technické muzeum společně se kolektivním systémem Elektrowin.

TZ NTM Recyklační víkend 2023.docx